ERA-3ARW152V
MFR.Part #
ERA-3ARW152V
JLCPCB Part #
C2089843
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS