ERA-3ARB9762V
MFR.Part #
ERA-3ARB9762V
JLCPCB Part #
C1706565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS