ERA-3ARB9532V
MFR.Part #
ERA-3ARB9532V
JLCPCB Part #
C1706598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS