ERA-3ARB9312V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3ARB9312V
JLCPCB Part #
C1706596
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS