ERA-3ARB7871V
MFR.Part #
ERA-3ARB7871V
JLCPCB Part #
C4112098
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS