ERA-3ARB7151V
MFR.Part #
ERA-3ARB7151V
JLCPCB Part #
C1706559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS