ERA-3ARB6811V
MFR.Part #
ERA-3ARB6811V
JLCPCB Part #
C1730251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS