ERA-3ARB5901V
MFR.Part #
ERA-3ARB5901V
JLCPCB Part #
C3934671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS