ERA-3ARB563V
MFR.Part #
ERA-3ARB563V
JLCPCB Part #
C2079195
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS