ERA-3ARB513V
MFR.Part #
ERA-3ARB513V
JLCPCB Part #
C4194823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS