ERA-3ARB5111V
MFR.Part #
ERA-3ARB5111V
JLCPCB Part #
C1730288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS