ERA-3ARB433V
MFR.Part #
ERA-3ARB433V
JLCPCB Part #
C4337823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS