ERA-3ARB3831V
MFR.Part #
ERA-3ARB3831V
JLCPCB Part #
C1705720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS