ERA-3ARB3402V
MFR.Part #
ERA-3ARB3402V
JLCPCB Part #
C1705784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS