ERA-3ARB332V
MFR.Part #
ERA-3ARB332V
JLCPCB Part #
C2076387
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS