ERA-3ARB2941V
MFR.Part #
ERA-3ARB2941V
JLCPCB Part #
C4169943
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS