ERA-3ARB243V
MFR.Part #
ERA-3ARB243V
JLCPCB Part #
C2075594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS