ERA-3ARB2432V
MFR.Part #
ERA-3ARB2432V
JLCPCB Part #
C1728430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS