ERA-3ARB242V
MFR.Part #
ERA-3ARB242V
JLCPCB Part #
C2075755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS