ERA-3ARB1472V
MFR.Part #
ERA-3ARB1472V
JLCPCB Part #
C1705880
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS