ERA-3ARB1402V
MFR.Part #
ERA-3ARB1402V
JLCPCB Part #
C1705846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS