ERA-3ARB133V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3ARB133V
JLCPCB Part #
C2075437
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS