ERA-3ARB1272V
MFR.Part #
ERA-3ARB1272V
JLCPCB Part #
C1705809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS