ERA-3ARB1241V
MFR.Part #
ERA-3ARB1241V
JLCPCB Part #
C1705817
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS