ERA-3ARB1211V
MFR.Part #
ERA-3ARB1211V
JLCPCB Part #
C4284649
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS