ERA-3ARB1131V
MFR.Part #
ERA-3ARB1131V
JLCPCB Part #
C3936341
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS