ERA-3ARB1052V
MFR.Part #
ERA-3ARB1052V
JLCPCB Part #
C4284617
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS