ERA3ARB104V
MFR.Part #
ERA3ARB104V
JLCPCB Part #
C465876
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS