ERA-3APB752V
MFR.Part #
ERA-3APB752V
JLCPCB Part #
C2089418
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS