ERA-3APB512V
MFR.Part #
ERA-3APB512V
JLCPCB Part #
C3925543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS