ERA-3APB362V
MFR.Part #
ERA-3APB362V
JLCPCB Part #
C4133533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS