ERA-3APB112V
MFR.Part #
ERA-3APB112V
JLCPCB Part #
C2093038
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS