ERA-3APB104V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3APB104V
JLCPCB Part #
C2073462
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS