ERA-3APB102V
MFR.Part #
ERA-3APB102V
JLCPCB Part #
C2075558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS