ERA-3AHD36R5V
MFR.Part #
ERA-3AHD36R5V
JLCPCB Part #
C20015416
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS