ERA-3AHD34R0V
MFR.Part #
ERA-3AHD34R0V
JLCPCB Part #
C20015413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS