ERA-3AHD30R9V
MFR.Part #
ERA-3AHD30R9V
JLCPCB Part #
C20015409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS