ERA-3AHD26R7V
MFR.Part #
ERA-3AHD26R7V
JLCPCB Part #
C20015148
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS