ERA-3AHD16R2V
MFR.Part #
ERA-3AHD16R2V
JLCPCB Part #
C20015129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS