ERA-3AHD10R5V
MFR.Part #
ERA-3AHD10R5V
JLCPCB Part #
C20015114
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS