ERA-3AHD100V
MFR.Part #
ERA-3AHD100V
JLCPCB Part #
C4014544
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS