ERA-3AED97R6V
MFR.Part #
ERA-3AED97R6V
JLCPCB Part #
C20015112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS