ERA-3AED912V
MFR.Part #
ERA-3AED912V
JLCPCB Part #
C4082622
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS