ERA-3AED8662V
MFR.Part #
ERA-3AED8662V
JLCPCB Part #
C20015092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS