ERA-3AED8062V
MFR.Part #
ERA-3AED8062V
JLCPCB Part #
C20015081
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS