ERA-3AED7321V
MFR.Part #
ERA-3AED7321V
JLCPCB Part #
C20015069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS