ERA-3AED7151V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AED7151V
JLCPCB Part #
C20015065
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS