ERA-3AED64R9V
MFR.Part #
ERA-3AED64R9V
JLCPCB Part #
C20015053
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS