ERA-3AED6341V
MFR.Part #
ERA-3AED6341V
JLCPCB Part #
C20015048
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS