ERA-3AED6191V
MFR.Part #
ERA-3AED6191V
JLCPCB Part #
C20015043
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS